Perforacja

W odróżnieniu od drukarni arkuszowych nasze produkty perforujemy w trakcie procesu druku; każdy użytek oddzielnie, dzięki czemy perforacje są naniesione precyzyjnie a poszczególne arkusze nie są ze sobą sprasowane. Do perforowania używamy noży zależnie od surowca i wymagań Klienta – od mikroperforacji do perforacji 8:1. Taki zakres pozwala precyzyjnie dobrać optymalną długość mostka i ustalić odstęp między nimi tak, by produkt pozostawał w całości do momentu żądanego oderwania jego właściwego fragmentu.
Po sperforowaniu mostki zostają zaprasowane aby formularz nie deformował się w stosie i aby możliwe było jego bezawaryjne zadrukowanie w wysokowydajnych laserowych maszynach mailingowych.
Istnieje możliwość wykrawania okienek z odciągnięciem ażuru według wykrojnika.

Składanka komputerowa i role posiadają domyślnie perforację trakcyjną.
Częstym wymogiem naszych Klientów jest wycięcie w formularzu dziurek do segregatora. Realizujemy zarówno AHL dwu-, jak również czterodziurkowy, zależnie od potrzeby. Otwory nie są nawiercane lecz powstają na skutek uderzenia, dzięki czemu ich krawędzie pozostają nienaruszone.

 

Powyższa charakterystyka technologiczna wskazuje na obecne możliwości naszych maszyn, które mogą być modyfikowane zależnie od potrzeb Klienta.

 


Home


PL    EN    DE

Kontakt


© 2012 all rights reserved